Vorige nieuwsberichtVolgende nieuwsbericht
Competitie
>
Nieuws 
2007, een gouden seizoen voor onze jeugdigen

2007, een gouden seizoen voor onze jeugdigen

8 december 2007

Twee weken terug eindigde het internationaal wedstrijdseizoen. Een seizoen waarin Mathilde Brumagne de Europese beker in de wacht sleepte. Toegewijd medereiziger van het Belgian Youth Competition Team André Debacker biedt ons in volgend artikel de kans om 2007 te herbeleven.


Je moet ingelogd zijn om een commentaar toe te voegen

Registrerennieuwsarchief 

Nieuws 
Wat onthouden we van het Belgisch Kampioenschap Boulderen 2015?

Competitie Wat onthouden we van het Belgisch Kampioenschap Boulderen 2015?

Op het voorbije Belgisch Kampioenschap Boulderen kroonden Simon Lorenzi en Chloé Caulier zich tot winnaar bij de senioren. De twee klimmers bevestigden hun suprematie ten opzichte van de concurrentie met sprekend gemak.

7 januari 2016,

Is er een alternatief voor de Leuvense klimmers na de sluiting van Hungaria?

Indoorklimmen Is er een alternatief voor de Leuvense klimmers na de sluiting van Hungaria?

Op 30 december 2015 sloot Leuven een tijdperk af. Klimzaal Hungaria deed er dan na 25 jaar definitief de deuren dicht. Met de sluiting komt er een einde aan een mooi hoofdstuk van de Belgische klimgeschiedenis. Is er een alternatief voor de Leuvense klimm

4 januari 2016,