Vorige nieuwsberichtVolgende nieuwsbericht
Competitie
>
Nieuws 
Onze jeugd in de competitie

Onze jeugd in de competitie

15 september 2003

In het Zwitserse Niederwangen (Bern) werd dit weekend een manche van de European Youth Cup gehouden. 10 jonge Belgen verdedigden onze kleuren, Alix Graftiaux haalde zelfs een podiumplaats (3e) bij de Meisjes A.
In het Nederlandse Bussum werd Climbing for Kids gehouden. Ook hier weer een podiumplaats, voor Loic Timmermans bij de jeugd D. De uitslagen voor de andere Belgische deelnemers, zijn te vinden op deze pagina.


Je moet ingelogd zijn om een commentaar toe te voegen

Registrerennieuwsarchief 

Nieuws 
Wat onthouden we van het Belgisch Kampioenschap Boulderen 2015?

Competitie Wat onthouden we van het Belgisch Kampioenschap Boulderen 2015?

Op het voorbije Belgisch Kampioenschap Boulderen kroonden Simon Lorenzi en Chloé Caulier zich tot winnaar bij de senioren. De twee klimmers bevestigden hun suprematie ten opzichte van de concurrentie met sprekend gemak.

7 januari 2016,

Is er een alternatief voor de Leuvense klimmers na de sluiting van Hungaria?

Indoorklimmen Is er een alternatief voor de Leuvense klimmers na de sluiting van Hungaria?

Op 30 december 2015 sloot Leuven een tijdperk af. Klimzaal Hungaria deed er dan na 25 jaar definitief de deuren dicht. Met de sluiting komt er een einde aan een mooi hoofdstuk van de Belgische klimgeschiedenis. Is er een alternatief voor de Leuvense klimm

4 januari 2016,